TT WARSAW – ATRAKCJE NA STOISKU MAZOWSZA

Targi TT Warsaw w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się już w dniach 24-26 listopada br. w godzinach 10:00-17:00. W tym roku w Hali C Mazowsze zaprezentuje się na dwóch stoiskach nr 54 i 58 o łącznej powierzchni 158 m2. Na 9 ladach wystawienniczych obecnych będzie aż 19 wystawców.

Ciekawostki na stoisku to m.in. makieta kolejowa ze Stacji Muzeum, Mazowiecki Kamper, degustacje z możliwością zakupu potraw regionalnych ze wschodniego Mazowsza przygotowane przez LOT Nad Bugiem. Zdecydowanie warto wziąć udział w Konkursie Wiedzy o Mazowszu organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Z kolei Muzeum Sportu i Turystyki promować będzie banknoty „0 Euro” z wizerunkiem Orłów Górskiego. W czwartek 24 listopada podczas prezentacji banknotów o 15:00 na scenie będą obecni Sławomir Majcher – dyrektor Muzeum oraz Orły Górskiego: Andrzej Strejlau, Jerzy Kraska i Lesław Ćmikiewicz. A już od 14:00 będą oni rozdawać autografy na stoisku Mazowsza.

Odwiedzający stoisko Goście będą mogli zapoznać się z ofertą turystyczną i atrakcjami Mazowsza, otrzymać bezpłatne przewodniki i mapy oraz dopytać o wszelkie szczegóły przedstawicieli firm i organizacji:
– Everal
– Farma Iluzji
– Gmina Szydłowiec
– Kokokamper
– LOT 3 Rzek
– LOT Nad Bugiem
– LOT Ziemi Mińskiej
– LOT Ziemi Radomskiej
– Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna
– Miasto Radom
– Muzeum Niepodległości
– Muzeum Sportu i Turystyki
– Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada
– Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”
– Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej
– Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna
– Stacja Muzeum
– Stowarzyszenie Kraina Jeziorki
– Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy na gościnne stoisko Mazowsza!

 

Grafika: TT Warsaw