TURYSTYKA A PODZIAŁ MAZOWSZA – DEBATA ON-LINE

W środę 9 czerwca o godz. 11:00 Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na Facebooka MROT wszystkich, którym zarówno prywatnie jak i zawodowo zależy na utrzymaniu w jak najlepszej kondycji i dalszym rozwoju mazowieckiej turystyki do zapoznania się z wynikami badań i opiniami środowisk związanych z branżą oraz do udziału w debacie na temat skutków planowanego podziału Mazowsza. To kwestia ważna ponadczasowo, a teraz szczególnie istotna dla utrzymania wypracowanych dobrych rozwiązań obsługi ruchu turystycznego w dobie powrotu do normalności po pandemii Covid-19.

Uczestnicy debaty
– środowisko naukowe: Prof. Teresa Skalska, Prof. Ewa Dziedzic, Prof. Hanna Zawistowska, dr Piotr Kociszewski
– środowisko samorządowe: Wiesław Raboszuk – wicemarszałek Zarządu Województwa oraz Michał Olszewski – wiceprezydent Warszawy
– zaproszeni goście z branży turystycznej.

Wartością dodaną debaty będzie jej zarejestrowanie i umieszczenie relacji wideo w mediach społecznościowych tak, aby każdy mógł się z nią zapoznać w dowolnym czasie.

Ramowy program debaty
11.00 – 11.30 – prezentacja najważniejszych zagadnień ujętych w ramach ekspertyzy „Skutki planowanego podziału województwa mazowieckiego dla turystyki w regionie”
Autorzy raportu: Prof. Teresa Skalska, Prof. Ewa Dziedzic, Prof. Hanna Zawistowska, dr Piotr Kociszewski
11.30 – 12.45 – dyskusja moderowana
Dyskusja, która zakłada również interakcję w widzami debaty w postaci odpowiedzi na pytania zadane poprzez komunikatory.
12.45 – 13.00 – podsumowanie i zakończenie debaty: Dorota Zbińkowska – Dyrektor Biura MROT

Serdecznie zapraszamy!