W 3 DNI DOOKOŁA ŚWIATA Z ITTF WARSAW

W dniach 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi ITTF Warsaw. Będą to pierwsze od czterech lat międzynarodowe turystyczne targi w stolicy i według zapowiedzi organizatorów największe spotkanie branży turystycznej w Polsce.

Przy organizacji International Tourism & Travel Fair Warsaw łączą siły Grupa MTP, największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej, i Polska Izba Turystyki, najstarszy samorząd gospodarczy w branży turystycznej. Grupa MTP organizuje od ponad 30 lat w Poznaniu targi Tour Salon.

– Poszerzamy naszą ofertę w obszarze targów turystycznych. Wspólnie z Polską Izbą Turystyki wypracowujemy nowe formaty – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Jestem przekonany, że ITTF Warsaw to kolejne wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP, które wzmocni głos branży turystycznej i stanie się największą branżową imprezą w Polsce.

Wydarzenie będzie miało dwojaki charakter – częściowo stricte branżowy, częściowo przeznaczony dla publiczności. Towarzyszyć mu będą konferencje i spotkania poświęcone tematyce turystycznej, a także bogaty program wydarzeń dla zwiedzających. ITTF Warsaw powstaje we współpracy z najważniejszymi polskimi instytucjami i organizacjami branżowymi, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny.

– ITTF Warsaw to powrót do bezpośrednich spotkań biznesowych, których wszyscy jesteśmy spragnieni. Chcemy przywrócić to doroczne święto turystyki, które ma potencjał, by stać się największym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Tym bardziej że za projektem stoi doświadczenie Grupy MTP, Polskiej Izby Turystyki oraz zespołu, który od lat dba o promocję wystawców polskich i zagranicznych– przekonuje Paweł Niewiadomski, prezes zarządu Polskiej Izby Turystyki.

W targach wezmą udział wystawcy z Polski i zagranicy. Będą to m.in.: narodowe organizacje turystyczne; touroperatorzy i agenci turystyczni; linie lotnicze i firmy oferujące przewozy autokarowe; przedstawiciele obiektów noclegowych; firmy oferujące nowe technologie w turystyce; przedstawiciele turystyki uzdrowiskowej i medycznej, a także – miejsc-atrakcji turystycznych.

ITTF Warsaw Miedzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się w dniach 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://ittfwarsaw.pl/pl/

Źródło i zdjęcie: ITTF Warsaw

#mrot #turystyka #mazowsze #warszawa #targi #pkin #ittfwarsaw