WIEŚCI Z MAZOWSZA

Jest już dostępny program „Wieści z Mazowsza”, który był realizowany przy naszej współpracy. W materiale wypowiadają się przedstawiciele członków MROT a zdjęcia ilustracyjne wykonane były m.in. w trzech gospodarstwach agroturystycznych na Mazowszu: Dwór Zaścianek, Wypoczynek nad Bugiem i Stadnina Mazowsze.

Jak przekonują autorzy programu – cudze chwalicie, swego nie znacie. Okazuje się, że w poszukiwaniu relaksu, odpoczynku, natury i smaków z dzieciństwa nie trzeba przemierzać setek kilometrów. To wszystko jest nieopodal. Na Mazowszu znajdziemy serdeczność, gościnność, wspaniałe krajobrazy, mnóstwo atrakcji i niepowtarzalne smaki. Mazowiecka wieś zaprasza!

W programie zabrali głos Bartosz Milczarczyk – Wiceprezes Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz oraz przedstawiciele członków MROT: Anna Bobińska – Wiceprezes Mazowiecko-Podlaskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego i Agnieszka Wojtkowska – Prezes Lokalnej Grupy Działania Tygiel Doliny Bugu.

Program okazał się również doskonałą promocją działań MROT m.in. na rzecz rozwoju wiedzy i rozpowszechniania informacji o mazowieckiej wsi i jej turystycznych walorach. W szczególności podkreślano sukces zeszłorocznego projektu „Mazowiecka wieś zaprasza” i jego kontynuację w roku bieżącym. Wśród najlepszych źródeł informacji o agroturystykach zarekomendowano nasze portale www.mrot.pl i www.modanamazowsze.pl.

Materiał telewizyjny powstawał na zlecenie Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia programu:
https://youtu.be/lnN6EmIS0eg

 

Zdjęcia: printscreeny z programu „Wieści z Mazowsza”