WIOSENNE WĘDRÓWKI PO MAZOWSZU

Wraz z wiosną, kiedy natura budzi się do życia MROT na fejsbukowym kanale #ModaNaMazowsze rusza z akcją promocji wiosennych wędrówek i odkrywania uroków mazowieckich lasów, 9 parków krajobrazowych i Kampinoskiego Parku Narodowego.

Wiosna przynosi ze sobą ciepłą aurę i już niebawem zew natury skieruje nas tam, gdzie można poczuć wolność, otwartą przestrzeń i odrobinę normalności w trudnych czasach pandemii.

W kolejne poniedziałki i środy przedstawimy najpiękniejsze kompleksy leśne Mazowsza, gdzie w odosobnieniu, z dala od dużych skupisk ludzi, na łonie budzącej się do życia natury możemy choć przez chwilę poczuć nieco normalności.

W kolejnych odcinkach serii zaprezentujemy Kampinoski Park Narodowy oraz 9 parków krajobrazowych: Bolimowski, Brudzeński, Chojnowski, Gostyniński, Górznieńsko-Lidzbarski, Kozienicki, Mazowiecki, Nadbużański, Podlaski Przełom Bugu.

Śledźcie informacje na kanale https://www.facebook.com/modanamazowsze/ oraz pod hashtagiem #WiosenneWedrowkiPoMazowszu i już planujcie swoje wyprawy – wiosenne wędrówki po Mazowszu – Sercu Polski.

Zdjęcia: Archiwum MROT

Kampinoski Park Narodowy, Granica 14 / fot. archiwum MROT
Chojnowski Park Krajobrazowy / fot. Artur Bociarski
Kozienicki Park Krajobrazowy / fot. Artur Bociarski