ZAGŁOSUJMY NA NASZEGO CZŁOWIEKA

Trwają obecnie wybory do Mazowieckiej Rady Działalność Pożytku Publicznego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego do której kandyduje m.in. Sławomir Stańczuk – Prezes Stowarzyszenia Plantatorów Lawendy, członka Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Zapraszamy do głosowania, bo dobrze byłoby mieć tam swojego przedstawiciela.

W bezpłatnym, internetowym głosowaniu na stronie https://mrdpp.mazovia.pl/glosowanie swój głos mogą oddać wszystkie organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego na maksymalnie 4 kandydatów. Pozostało niewiele czasu, bo głosowanie trwa jedynie do 14 maja br.

Kilka słów o kandydacie – Sławomirze Stańczuku https://mrdpp.mazovia.pl/zgloszenie/16
Z zawodu informatyk, a z zamiłowania plantator lawendy. Jest osobą pracowitą, która aktywnie szuka rozwiązań i ludzi, chcących zmieniać najbliższe otoczenie na lepsze. Jest założycielem, fundatorem i prezesem kilku organizacji pozarządowych. Zdobyte doświadczenie od 2005 roku pozwoliło mu kierować grupą kilkudziesięciu wolontariuszy wspierających uchodźców z Ukrainy. Jako członek MRDPP chce być w stałym kontakcie z NGO działających w woj. Mazowieckim. Wspierać w rozwoju i bronić praw NGO w sporach z organami administracji publicznej.

W całych wyborach w województwie mazowieckim startuje 29 kandydatów. Warto przejrzeć listę https://mrdpp.mazovia.pl/zgloszenia i zagłosować! Bo jak wiecie, udział w głosowaniach jest ważny!