ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU ANKIETOWYM

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl oraz Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis zapraszają kobiety pracujące w szeroko rozumianej branży turystycznej do udziału w badaniu na temat sytuacji zawodowej kobiet w branży turystycznej. Badanie prowadzone jest w ramach obchodów roku kobiet w turystyce, a naszym celem jest pokazanie realnej sytuacji kobiet w branży turystycznej w Polsce.

W ramach badania organizatorzy chcą ukazać trudności z jakimi borykają się kobiety, jakie są różnice pomiędzy rolami męskimi i damskimi, chcą także wskazać potencjalne i możliwe kierunki zmian dla branży.

Badanie jest w pełni poufne, nie zbiera się tutaj żadnych danych osobowych. Anonimowe wyniki służą tylko do przygotowania zestawień statystycznych.

Wypełnienie ankiety zajmie około 20-25 minut czasu.

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia badania w tej jakże istotnej sprawie.

LINK DO ANKIETY

Wynik badania zostaną przedstawione 6 kwietnia na X Forum Promocji Turystycznej w Orientarium w Łodzi.

Co więcej, dla dużych firm zatrudniających większą liczbę kobiet, firma Openfield przygotowała ofertę darmowego badania i porównania sytuacji u operatorów turystycznych do średniej rynkowej.

W ramach badania chętna firma otrzyma indywidualny link do badania wewnątrz firmy. Zebrane wyniki będą policzone w ramach ogólnego raportu a firma otrzyma indywidualny raport dotyczący oceny w firmie i porównanie do sytuacji na rynku turystycznym.

Opracowane narzędzie stanowi duże wsparcie dla polityki HR-owej.

Badanie przeprowadza dla nas firma Openfiled.

Kontakt dla zainteresowanych:
Maciej Maj
maciej.maj@openfield.pl
+48 504 107 145

Więcej informacji o projekcie: https://rokkobietwturystyce.pl/