ZWIEDZAJ MAZOWSZE Z BILETEM TURYSTY

W okresie wakacyjnym Koleje Mazowieckie wprowadzają ofertę „Bilet Turysty”. Będzie można z niej skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej poznać Mazowsze. Bilet Turysty będzie dostępny w sprzedaży już od 26 czerwca 2023 r. w kasach i biletomatach. Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości taryfowej.

Dowolne przejazdy przez 3 dni

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym, posiadającym 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia on do dowolnej liczby przejazdów pociągami KM w ciągu trzech wybranych z 10 dni, z wyjątkiem wakacyjnych połączeń czyli „Słonecznego” i „Słonecznego – BIS”.

Koleją do kultury i natury

To sezonowa oferta Kolei Mazowieckich. W ciągu wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni. Zakup Biletu Turysty jest także dobrą okazją, by skorzystać z licznych zniżek u naszych partnerów w ramach akcji „Koleją do Kultury”, a także odpocząć w otoczeniu przyrody na terenie Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych, z którym Koleje Mazowieckie współpracują w ramach akcji „Koleją do Natury”

Dokąd można dojechać

Oferta umożliwia przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Chorzele, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Na podstawie Biletu Turysty można również korzystać z przejazdów autobusami lotniskowymi KM ze stacji PKP Modlin do Portu Lotniczego Warszawa – Modlin (lub odwrotnie). Warto też zwrócić uwagę, że Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia 2023 r. ważny jest do 31 sierpnia 2023 r.

Źródło: Mazovia.pl / Zdjęcie: Rafał Kamiński