Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI

Farma Iluzji to park edukacji i rozrywki, w którym czeka na Ciebie ponad 60 różnych atrakcji! Wśród nich budowle i eksponaty, które zaciekawią zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znakiem rozpoznawczym jest Latająca Chata, w której zaburzone zostały prawa grawitacji.

Emocje czekają również w Labiryncie Luster, Tunelu Zapomnienia. Dzięki wykorzystaniu praw fizyki zobaczysz lewitujące w powietrzu piłki, a podczas zwiedzania Pokoju Amesa dzieci staną się większe od swoich rodziców! Dużym przeżyciem będzie też nowość – Kopalnia Złota, do której zjeżdża się najprawdziwszą windą górniczą.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też prowadzone na żywo pokazy sztuki iluzji i inne przedstawienia dla całych rodzin.

W parku nie brakuje również atrakcji czysto rozrywkowych. Kolejki, karuzele, trampoliny, park linowy, kilka placów zabaw – latem dostępny jest basen ze zjeżdżalniami wodnymi.

Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI
Mościska 9, 08-455 Trojanów
info@farmailuzji.pl
tel. 22 812 57 18, 503 989 393
www.farmailuzji.pl

Pn.-pt. 10-18, sob.-niedz. 10-19. Bilety: normalny 49 zł, ulgowy 45 zł, rodzinny (2+2) 180 zł, dzieci do 100 cm wzrostu – 1 zł.

Wszystkie atrakcje zawarte są w cenie biletu.