mPay Spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie

Od 2003 roku, jako najdłużej obecny na polskim rynku dostawca rozwiązań w obszarze płatności przez telefon komórkowy, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie do ułatwiania życia naszym klientom. Jesteśmy pierwszym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu.

Dzięki kapitałowi wiedzy i wieloletniego doświadczenia niejednokrotnie wyprzedzamy potrzeby odbiorów naszych usług. Maksymalizacja korzyści dla użytkowników aplikacji mPay płatności mobilne jest bowiem od zawsze fundamentem naszej strategii rozwoju, którą z sukcesami przekładamy na codzienną praktykę.

Klienci mPay szybko i bezproblemowo kupią bilety komunikacyjne, skorzystają z pierwszej kompleksowej na rynku wyszukiwarki połączeń kolejowo-autokarowych, czy uregulują należność za parking. W tym samym miejscu doładują telefon i grę, zyskają dostęp do treści cyfrowych z serwisów VOD i muzycznych oraz zakupią wejściówki do atrakcyjnych miejsc, ale już bez konieczności stania w kolejkach. Udzielą także wsparcia najbardziej potrzebującym. Użytkownicy aplikacji zrealizują także pomiędzy sobą błyskawiczne przelewy oraz udostępnią tzw. wirtualną portmonetkę.

Jedna aplikacja, bardzo wiele możliwości.

Krzysztof Hejduk

Prezes Zarządu

mPay Spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie

00-013 Warszawa, ul. Jasna 1 lok. 421

+48 34 390 55 57

kontakt@mpay.com.pl

www.mpay.pl