Pałac Ojrzanów

Wyjątkowe miejsce w pobliżu Warszawy, idealne dla osób pragnących wyciszenia, odpoczynku i harmonii. Cisza i piękne otoczenie parku tworzą atmosferę skupienia i spokoju, idealną dla osób szukających równowagi życiowej.

Położony w malowniczym i zacisznym zakątku zaledwie 30 km od centrum Warszawy, butikowy hotel i restauracja mieszczące się w XIX w. pałacyku otoczonym 9 hektarowym parkiem. Budynek pałacowy z XIX w., zaprojektowany w stylu klasycystycznym przez Władysława Marconiego.

Dla gości przygotowaliśmy 9 butikowych pokojów hotelowych, każdy wykończony z wielką dbałością o detale. Idealnym dopełnieniem jest restauracja otwarta w soboty i niedziele oraz posiłki serwowane gościom hotelowym przez cały tydzień. W menu przede wszystkim kuchnia polska, potrawy sezonowe jak własnej produkcji kozi ser czy chleb wypiekany na miejscu.

Pałac Ojrzanów to idealne tło dla wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych jak koncerty, spotkania autorskie czy wystawy, to także doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkań biznesowych, warsztatów jogi czy konferencji. Zespół parkowy jest przestrzenią otwartą dla wszystkich, idealne miejsce na weekendowy pobyt poza miastem.

Wojciech Panek
Właściciel

Pałac Ojrzanów
96-321 Ojrzanów, ul. Tarczyńska 1
+48 608 275 448
palac.ojrzanow@gmail.com
www.palac-ojrzanow.pl
www.instagram.com/palac_ojrzanow
www.facebook.com/palacojrzanowofficial