Biuro Podróży PITUR

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla różnych odbiorców. Specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji oferty turystycznej dla każdego Klienta, który ceni przede wszystkim jakość, wysoki standard usług, odpowiedni poziom merytoryczny i fachową realizację programu. Nasze wyjazdy są pełne PASJI, lokalnych SMAKÓW i spotkań z ciekawymi ludźmi – ambasadorami swoich „małych ojczyzn”.

Zapraszamy do współpracy szerokie grono klientów grupowych – grupy szkolne, instytucje, firmy. Naszą ofertę kierujemy w sposób szczególny do turystów seniorów – m.in. zrzeszonych w organizacjach i klubach, słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a także turystów indywidualnych.

Proponujemy również usługi przewodnickie, pilockie, wynajem autokarów, a także sprzedaż polis indywidualnych i grupowych Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna.

Założyciel i właściciel – dr Piotr Kociszewski jest geografem, absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych (specjalizacji – geografia turyzmu), a obecnie pracownikiem swojego macierzystego wydziału. Ponadto związany jest ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa VISTULA, pełniąc obowiązki prodziekana Wydziału Turystyki i Rekracji, jak i wykładowcy.

Zapraszamy gorąco do współpracy i wspólnego wyruszenia na turystyczne szlaki!

Piotr Kociszewski
Prezes Zarządu

Biuro Podróży PITUR
Nowy Świat 53, 00-042 Warszawa
+48 608 401 329
wycieczki@pitur.pl
www.pitur.pl
www.facebook.com/biuropodrozypitur