Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Na Wschód od Warszawy”

Młode Stowarzyszenie, które skupia się na działaniach w obszarze promocji walorów turystycznych gmin i miast, NGO, podmiotów gospodarczych, artystów, rzemieślników, producentów regionalnej żywności z terenu powiatu wołomińskiego i jego okolic.

Pomagamy w poszukiwaniu marki produktu regionalnego, rozwijamy zainteresowanie, dorosłych, dzieci i młodzieży regionem. Promujemy aktywne spędzanie czasu na kajaku czy rowerze. Liczne ścieżki rowerowe na terenie powiatu zachęcają do odwiedzenia wielu miejsc. Chcemy pokazać, że nasz region to nie tylko przedmieścia aglomeracji przy dużym mieście, ale bogata oferta na weekend dla mieszkańców tego miasta, bez konieczności dalekich podróży. Stawiamy na Mazowsze, jesteśmy jego częścią, gdzie mieszkają, pracują, tworzą, produkują, wspaniali ludzie. Podtrzymują piękne i barwne tradycje, łączą nowoczesność z przeszłością, oferują dobrą kuchnię, bliski kontakt z przyrodą, relaks lub aktywność sportową czy rekreacyjną.

Badamy zasoby naszego regionu, łączymy pomysł i zapotrzebowanie. Nasz zespół zrealizował przy wsparciu Fundacji Ogarnij Emocje „Audyt Turystyczny Powiatu Wołomińskiego w roku 2020” oraz spływ kajakowy rzeką Rządzą. Wspieramy promocję szlaków wodnych i rozwój sezonowych katamaranów rzeką Bug, wycieczki w Urlach czy wydarzenia artystyczne i sportowe w Markach, Wołominie, Kobyłce.

Rafał Rozpara
Prezes Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Na Wschód od Warszawy”
05-281 Urle ul. Wczasowa 2
+48 695 178 838
+48 723 223 184
torszagnieszka@gmail.com