MIASTO SIEDLCE

Siedlce to stolica wschodniego Mazowsza, znaczący ośrodek akademicki, kulturalny i wojskowy oraz idealny przystanek przed dalszą podróżą na wschód Europy.

Zapraszam do jedynego miasta w Polsce, gdzie na stałe prezentowany jest obraz światowej sławy malarza El Greco „Ekstaza Św. Franciszka”. Unikatowe dzieło każdego roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. Siedlce zachwycają! Zobaczcie nasze zabytkowe wizytówki: XVIII-wieczny ratusz zwany „Jackiem”, majestatyczny Pałac Ogińskich, a to tylko namiastka zachęcająca do spaceru po naszym mieście.

Siedlce to idealne miejsce na odpoczynek. Relaksujące tereny nad zalewem z doskonałą, nowoczesną bazą sportowo-rekreacyjną, park wodny, teatr, kina, tętniąca życiem galeria handlowa dają gwarancję na miło i dobrze spędzony czas. Specjały kuchni regionalnej, w tym znane w całej Polsce piwo ważone w Siedlcach to pewność udanego pobytu. Doskonałe połączenia z Warszawą ułatwią Państwu przyjazd, a komfortowa baza noclegowa sprawi, że z zadowoleniem wrócicie do nas ponownie.

„Siedlce miasto przyjazne” – przekonajcie się Państwo sami. Do zobaczenia!

Andrzej Sitnik

Prezydent Miasta Siedlce

Urząd Miasta Siedlce

08-110 Siedlce, Skwer Niepodległości 2

+48 25 794 37 00

www.siedlce.pl