MPZ Investments Center Sp. z o.o. (Mysterious Room)

W Mysterious Room pełne fantazji i niesamowitych historii pokoje zagadek, codziennie przenoszą w czasie do miejsc odległych i zdarzeń fascynujących. Przygody na miarę teatralnych widowisk i wrażeń, rozgrywają się w sceneriach stworzonych z pasją. Pełne detalu, dbałości o najmniejszy szczegół scenografie w moment przenoszą do magicznego Budapesztu, akademickiego gabinetu słynnego profesora oraz pełnego niejasności snu młodego spadkobiercy majątku.

Obecnie trzy cieszące się popularnością i uznaniem pokoje zagadek, swoją siedzibę mają na warszawskim Mokotowie, w najsłynniejszym biurowym zagłębiu miasta. Przytulne lobby to przestrzeń, w której zarówno przed jak i po rozgrywce oddać można się planszówkowym uciechom, a także stać może się ono tłem integracji firmowej i/lub świętowania ważnych wydarzeń.

Dążymy i pracujemy nad kolejnymi równie ekscytującymi scenariuszami na fali rosnącego zainteresowania i odzewu. Doświadczenie przygody w pokojach zagadek to wspaniałe i unikalne doświadczenie, łączące dobrą zabawę z intelektualnymi wyzwaniami.
Zapraszamy wszystkich pragnących zaznać ciekawej i atrakcyjnej rozrywki.

Paweł Makuła
Prezes Zarządu

MPZ Investments Center Sp. z o.o. (Mysterious Room)
02-667 Warszawa, ul. Wynalazek 4
+48 537 285 964
warszawa@pokojezagadek.eu
www.pokojezagadek.eu
www.facebook.com/pokojezagadki/