Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.

Konstancin-Zdrój jako jedyne na Mazowszu uzdrowisko jest miejscem unikalnym. Własne ujęcie solanki i tężnia to wyróżniki tego miejsca. Dodatkowymi walorami są lokalizacja blisko Warszawy, mikroklimat i piękne krajobrazy.

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój świadczy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządów ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Oferujemy szeroki wybór naturalnych metod leczenia i profilaktyki zdrowotnej. Poza ofertą usług prozdrowotnych realizowanych przez Szpital Rehabilitacyjny oraz Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom, uzdrowisko posiada bogate zaplecze SPA oraz hotelowo-restauracyjne w obiekcie Eva Park Life & SPA i hotelowe w Hotelu Konstancja.

Piękny Park Zdrojowy, tężnia będąca naturalnym inhalatorium i inne atuty tego miejsca decydują o jego popularności zarówno wśród gości indywidualnych, jak i tych, którzy wybierają się tutaj na spotkania biznesowe. Serdecznie zapraszam do Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, w którym można zaznać doskonałego wypoczynku i wyjątkowego klimatu.

Piotr Marczyk

Prezes Zarządu

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A.

05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Sue Ryder 1

+48 22 484 28 01

sekretariat.ukz@mailuzdrowiska.pl

www.uzdrowisko-konstancin.pl