Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. (Park Rozrywki Julinek)

Jedną z pereł w koronie Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych (ZPR S.A.) jest Park Rozrywki Julinek, położony tylko 30 km od centrum Warszawy, to jedyne w swoim rodzaju miejsce nie tylko na mapie Mazowsza. Prawie 70 lat temu powołano tu do istnienia wyjątkową, stacjonarną Bazę Cyrkową. Była ona przede wszystkim miejscem treningów artystów oraz ośrodkiem doskonalenia sztuki cyrkowej.

Dziś na odwiedzających czeka tu: 8 tras parku linowego, kraina dmuchańców dla najmłodszych, pola do mini golfa, ekologiczny plac zabaw oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne w postaci boisk, wypożyczalni sprzętu sportowego czy pola namiotowego. Na terenie parku znajdują się także pizzeria „Mała Arena”, strefa grillowa oraz kraina słodkości. To także idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego.

Dzięki odrestaurowanym obiektom cyrkowym Julinek staje się nowym, unikalnym miejscem na eventowej mapie Polski. Na miejscu znajdują się hotel z parkingiem na 2000 samochodów i przestrzeń do organizacji pikników nawet dla kilku tysięcy osób.

Julinek jest doskonałą przestrzenią do rodzinnego spędzania czasu wolnego, organizacji wydarzeń firmowych, imprez integracyjnych, jak również indywidualnych imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, komunie i chrzciny.

Tomasz Szakiel

Prezes Zarządu

 

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. (Park Rozrywki Julinek)

05-084 Leszno k/Warszawy, Julinek 1

+48 22 611 61 09

kontakt@julinek.com.pl

www.julinek.com.pl