Hotel Zamek Pułtusk

XV-wieczny Zamek Pułtusk został odbudowany po wielu zniszczeniach w stylu renesansowym i obecnie cieszy gości hotelu wyjątkową architekturą oraz komfortowymi pokojami.
W restauracji królują wykwintne potrawy kuchni staropolskiej, a w szczególności kuchni myśliwskiej. Z pewnością zachwycą Cię wędliny przygotowywane według wiekowych receptur w zamkowej wędzarni. Nie oprzesz się również świeżemu pieczywu z ciasta dojrzewającego w lipowych dzieżach, wypiekanemu w opalanych drewnem piecach oraz słodkościom z zamkowej cukierni.
Atrakcją są gondole zamkowe, na których możesz podziwiać uroki nadnarwiańskiej przyrody oraz zjeść romantyczną kolację. Dla aktywnych dostępna jest stanica wodna, bogato wyposażona w sprzęt rekreacyjny.
Zabytkowy charakter obiektu podkreślany jest podczas Dni Tradycji Rzeczpospolitej – Turnieju Husarskiego, koncertów Kresowa Dusza i bali sylwestrowych. Dużą popularnością cieszą się warsztaty dla dzieci i młodzieży z zasad savoir-vivre’u przy stole.

Hotel Zamek Pułtusk
ul. Szkolna 11,
06-100 Pułtusk
marketing@zamekpultusk.pl
tel. 23 692 90 01, 23 692 90 02
www.zamekpultusk.pl

Możliwość organizacji różnorodnych imprez: konferencji, zjazdów, kongresów, przyjęć okolicznościowych, bali, bankietów, koncertów, wesel, imprez plenerowych i pikników.
Sprawdź ceny noclegów i menu restauracji na stronie www.zamekpultusk.pl