Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.

Najważniejszym zadaniem Kolei Mazowieckich jest zapewnienie bezpiecznej podróży osobom podróżującym każdego dnia do pracy, do szkół i urzędów, załatwiającym swoje codzienne sprawy.

Oprócz tego oferta kierowana jest do tych, którzy chcą zwiedzać Mazowsze. Kolejny rok prowadzimy akcję „Koleją do Kultury”, której celem jest pokazanie walorów turystycznych Mazowsza, a co ważne – na taką wycieczkę do najciekawszych miejsc można dojechać pociągiem i dodatkowo dostać zniżkę na bilet do wielu placówek kulturalnych. Oferta jest kształtowana w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie: „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD”, Bilet Turysty, Bilet Wycieczkowy, możliwość bezpłatnego przewozu psa i roweru, pociąg „Słoneczny”, Bilet Lotniskowy, Firma z KM, przejazdy rodzinne – to właśnie dzięki tym ofertom podróże z KM są dostosowane do potrzeb podróżnych.

Jednym z celów, jaki nam przyświeca w codziennej działalności, jest pokazanie, że wybór kolei jako środka codziennego transportu jest wyborem o znaczeniu społecznym – wszak to właśnie kolej jest dziś uznawana za najbezpieczniejszy, najbardziej ekologiczny i przyjazny dla pasażera środek transportu lądowego.

Robert Stępień

Prezes Zarządu

Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

03-802 Warszawa, ul. Lubelska 26

+48 22 47 37 716

sekretariat@mazowieckie.com.pl

www.mazowieckie.com.pl