Konkurs MazoSmaki

Łap za telefon lub aparat i rób fotki albo filmy! Pokaż, jak rozumiesz hasło „MazoSmaki” lub jak gotujesz mazowieckie potrawy w duchu MazoSmaku!!

Konkurs trwa od 1 sierpnia 2022 r. od godz. 10:00 do 21 sierpnia 2022 r. do godz. 12:00 czasu polskiego. W konkursie wezmą udział tylko te fotografie i filmy, które opublikowane zostaną właśnie w tym czasie!

Pamiętaj! Ważne jest Twoje zdjęcie lub film, ale równie ważny jest opis!
Opisz swoje zdjęcie lub film, powiedz czym jest dla Ciebie MazoSmak, jak komponujesz składniki by go osiągnąć, jak modyfikujesz przepis, by Ci smakowało. A może, Twój MazoSmak pochodzi z dzieciństwa? Może pachnie jagodzianką babci albo sadem, w którym spędzałaś czas z dziadkami? Podziel się z nami swoimi wspomnieniami i pomysłami na MazoSmaki!

Jeden Uczestnik może zgłosić do Konkursu do 3 fotografii lub filmów. Jeżeli ten sam Uczestnik opublikuje więcej niż 3, Organizator wybierze te, które wezmą udział w Konkursie.

NAGRODY

Nagrodą za zajęcie 1 miejsca w Konkursie jest zestaw turystyczny „Kosz Mazowieckich Przysmaków”, składający się z regionalnych Mazowsza, produkowanych na terenie województwa mazowieckiego.

Nagrodą za zajęcie 2 i 3 miejsca jest mazowiecka edycja gry Monopoly (Monopoly Mazowsze)

 

Regulamin:

Regulamin konkursu Mazo-SMAKI