Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

Mazowsze to nie tylko biznesowe serce Polski, ale też region bogaty w kulturę i tradycję. Jesteśmy świadomi, jak bardzo walory turystyczne podnoszą atrakcyjność regionu i sprzyjają jego rozwojowi. Od początku swojej działalności ARMSA angażowała się w inicjatywy związane z rozwojem turystyki w województwie mazowieckim. Poczynając od podnoszenia kompetencji w zakresie oferowanych usług turystycznych, po udział w międzynarodowych targach, podczas których prezentowano materiały zachęcające do odwiedzenia Mazowsza.

Oprócz tego prowadzone są działania promocyjne mające na celu przybliżenie kultury, tradycji, kuchni i zwyczajów Mazowsza, co pośrednio wpływa na zwiększenie atrakcyjności regionu dla potencjalnych inwestorów i odwiedzających.

ARMSA była wydawcą całej gamy przewodników turystycznych po Mazowszu, opisujących dokładnie szlaki rowerowe, wodne, gastronomię, architekturę i zabytki.

Mazowsze ma do zaoferowania wiele turystycznych atrakcji, co czyni je przyjaznym miejscem nie tylko dla biznesu, ale też dla wypoczynku i rekreacji.

Krzysztof Filiński

Prezes Zarządu

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

00-236 Warszawa, ul. Świętojerska 9

+48 22 566 47 65

www.armsa.pl