Right Solutions Remigiusz Siudziński – Race Around Poland

Right Solutions to organizator najdłuższego i najtrudniejszego wyścigu ultrakolarskiego w Polsce, oraz jednego z najtrudniejszych na świecie – Race Around Poland. W naszym wyścigu, ze startem i metą zlokalizowaną w Warszawie, kolarze pokonują nawet 3600 km oraz ponad 30.000 metrów przewyższenia w wyśrubowanym limicie czasowym wynoszącym 12 dni (solo) oraz 8 dni (sztafeta). Poziom organizacyjny oraz jakość imprezy została doceniona na świecie. W 2023 r. na trasie RAP zostały rozegrane pierwsze historyczne Mistrzostwa Świata w Ultrakolarstwie, w których udział wzięli przedstawiciele kilkunastu państw z trzech kontynentów, w tym światowa czołówka tego sportu. W 2024 r. World Ultra Cycling Association (WUCA) ponownie przyznała RAP prawo do organizacji Mistrzostw Świata i znowu latem 2024 r. Warszawa, oraz Mazowsze staną się światową stolica ultrakolarstwa!

Zdobyte podczas RAP klasyfikacje do Race Across America (RAAM) zostały wykorzystane w 2023 r. gdy zawodnicy z Zielonej Góry i Zachodniopomorskiego, z sukcesami reprezentowali swoje województwa na RAAM. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nich zawodnicy z Mazowieckiego.

RAP to także dystanse i limity dla ambitnych amatorów, oraz sztafet (300/900/1800/3600 km) a wystawienie drużyny lub zawodnika występującego w określonych barwach, któremu przez cały kilkunastodniowy czas trwania imprezy można kibicować online (dotwatching) oraz na naszych socialach to także świetna metoda promocji i integracji zespołu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział lub pokazać się przy okazji śledzonej na całym świecie imprezy sportowej, która budzi największe emocje wśród bardzo atrakcyjnej grupy docelowej.

Remigiusz Siudziński
Właściciel

Right Solutions Remigiusz Siudziński – Race Around Poland
02-777 Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 84/34
race@racearoundpoland.pl
+48 501 584 669
www.racearoundpoland.pl
www.facebook.com/racearoundpoland