Dwór Mościbrody Sp. z o.o.

Dwór Mościbrody to dwór ziemiański z I połowy XIX w. położony niespełna 100 km na wschód od Warszawy.

Przyroda, niecodzienna atmosfera, tradycyjna gościnność i smaki staropolskiej kuchni zachęcają do organizowania szkoleń, warsztatów, plenerów, eventów, bali, przyjęć, bankietów, biesiad przy muzyce na żywo, wesel i różnych spotkań okolicznościowych i spotkań rodzinnych.

Spotkania rodzinne cieszą się dużą popularnością. Urok miejsca sprawi, że te wyjątkowe chwile zapisują się w rodzinnej historii na długie lata.

Naszym gościom oferujemy: nocleg dla 60 osób, rowery, sprzęt wodny, wędkowanie, nordic walking, masaże, warsztaty rękodzieła, warsztaty kulinarne. Kompleks stawów hodowlanych i Rezerwat Przyrody Gołobórz stwarzają możliwość spędzenia czasu wolnego na łonie natury, w oderwaniu od wielkomiejskiego ruchu.

Obiekt jest przyjazny zwierzętom.

W menu królują tradycyjne, regionalne potrawy, wędliny, pasztety i mięsa własnego wyrobu oraz ryby z dworskich stawów. Jesteśmy członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza, partnerem na wyróżnionym Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka, szlaku folkloru i smaków Mazowsza.

Zapraszamy!

Małgorzata Borkowska
Prezes Zarządu

Dwór Mościbrody Sp. z o.o.
Mościbrody 52, 08-112 Wiśniew
+48 25 64 17 030, +48 795 455 249
kontakt@dwormoscibrody.pl
www.dwormoscibrody.pl
www.facebook.com/dwor.moscibrody