Związek Polskich Fotografów Przyrody

Jesteśmy stowarzyszeniem twórczym, którego celem jest popularyzacja wiedzy przyrodniczej i ekologicznej poprzez fotografię, a także propagowanie zasad etycznych, które powinny towarzyszyć fotografowaniu przyrody. Związek obecnie liczy ponad 500 członków z całej Polski, którzy są nie tylko specjalistami w dziedzinie fotografii ale także szeroko rozumianej sztuki.

Jako członkowie MROT oferujemy Państwu współpracę na wielu płaszczyznach. Zaczynając od organizacji wystaw fotograficznych, poprzez prowadzenie warsztatów fotograficznych z autorskimi programami (np. jako event firmowy i sposób na integrację zespołu lub forma uatrakcyjnienia danej oferty agroturystycznej czy hotelarskiej), konkursów, a na plenerach fotograficznych kończąc. Członkowie ZPFP mogą także wykonać zdjęcia na zlecenie nie ograniczając się jedynie do tematyki fotografii przyrodniczej ale także z każdej innej dziedziny (np. fotografię architektury, wnętrz, kulinarnej). Zdjęcia takie mogą być dla Państwa wsparciem we wszelkich działaniach marketingowych. Co więcej, możemy Państwu zaoferować sprzedaż niezwykle pięknych zdjęć przyrodniczych na światowym poziomie, które mogą stać się ozdobą i sposobem na relaks poprzez kontemplację przyrody, zarówno w ośrodkach wypoczynkowych jak i biurach.

Wyżej wymienione przykłady współpracy nie wyczerpują wszystkich możliwości, a jedynie pokazują wybrane pola współpracy dlatego po wszelkie szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Maciej Pietrzak
Prezes Zarządu

Związek Polskich Fotografów Przyrody
61-221 Poznań, Osiedle Jagiellońskie 106/7
zg@zpfp.pl
+48 605 239 400
www.zpfp.pl
www.facebook.com/ZPFPpl
www.instagram.com/zpfp.pl