Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek

Od dwunastu lat LOT Trzech Rzek działa na rzecz promocji i budowy wspólnej oferty turystycznej regionu. W miejscu, gdzie zbiegają się koryta trzech rzek: Wisły, Narwi i Wkry istnieją doskonałe warunki do uprawiania aktywnej turystyki i rodzinnego wypoczynku. Wspaniałe tereny Puszczy Kampinoskiej, Zalewu Zegrzyńskiego oraz malownicze położenie Twierdzy Modlin powodują, że z roku na rok pojawia się tutaj coraz więcej turystów. Zapraszamy na wiele atrakcyjnych wydarzeń odbywających się na naszym terenie, jak np. spływy kajakowe organizowane w każdej z czterech pór roku. Szczegółowe informacje o imprezach na naszej stronie internetowej.

Bliskość Warszawy powoduje, że jest to doskonała oferta dla mieszkańców stolicy. Można do nas dojechać drogą nr 7 Warszawa – Gdańsk. To zaledwie 35 km z centrum Warszawy. Samochodem to ok. 30 min., pociągiem ze stacji Warszawa Gdańska ok. 45 min. Można też dojechać rowerem lub dopłynąć łodzią po Wiśle.

LOT Trzech Rzek zrzesza samorządy lokalne – miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym oraz gminy Czosnów, Leoncin, Pomiechówek, Wieliszew a także osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i przedsiębiorstwa z branży turystycznej.

Sebastian Sosiński

Prezes Zarządu

Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek

05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Baśki Murmańskiej 164

+48 664 775 326, +48 664 775 312

3rzeki@3rzeki.pl

www.3rzeki.pl