Mazowiecko-Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne

Zapraszamy do miejsc, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością. Do pięknych pejzaży, miejsc magicznych, niezwykłych pod względem przyrodniczym i kulturowym. Wszystkich spragnionych wypoczynku i spokoju, potrzebujących dobrej energii, ceniących przepyszną polską kuchnię, kochających konie i inne zwierzęta domowe, ale także rowerzystów, kajakarzy, rodziny z dziećmi i grupy zapraszamy do Krainy Mazowsza i Podlasia.

Terenem działania obejmujemy nadbużańskie Podlasie i nadwiślańskie Mazowsze. Zrzeszamy ok. 50 gospodarstw agroturystycznych i obiektów turystyki wiejskiej o wysokim standardzie.

Każde gospodarstwo agroturystyczne oferuje aktywny wypoczynek oraz potrawy domowe wytwarzane z własnych produktów. Można tutaj posmakować wielu specjałów, zobaczyć, jak robi się sękacze, pierogi, sery zagrodowe, przetwory owocowo-warzywne i jak wypieka się chleb. Są też gospodarstwa, które oferują kontakt ze zwierzętami, naukę jazdy konnej, spływy kajakowe, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne oraz kiermasze żywności ekologicznej i regionalnej.

Anna Goliszewska

Prezes Zarządu

Mazowiecko-Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne

08-110 Siedlce, ul. Kazimierzowska 21

+48 506 257 260

agrokaweczyn@wp.pl

www.nawsi.pl