Pałac Mała Wieś Sp. z o.o. s.k.

Zapraszamy do Pałacu Mała Wieś – klasycystycznego dworu z 1786 roku, miejsca o niepowtarzalnym klimacie i niezwykłej historii. Kompleks zabudowań jest usytuowany w XVIII-wiecznym ogrodzie francuskim i parku angielskim, otoczonych modrzewiowym rezerwatem oraz sadami pełnymi grójeckich jabłek.

Dla Gości przygotowaliśmy 54 luksusowe pokoje w zabytkowych i nowoczesnych obiektach, które spełnią najbardziej wyszukane oczekiwania dotyczące odpoczynku w niezwykłych wnętrzach. Oferujemy do wyboru pokoje w trzech stylach – butikowe Oficyny, loftowy Spichlerz i rustykalny Dom Ogrodnika. Do dyspozycji jest również SPA, siłownia, sala zabaw dla dzieci oraz zwiedzanie pałacu z przewodnikiem.

Na miejscu mamy także gastronomiczną perełkę. Restauracja Stara Wozownia zaprasza na dania a la carte serwowane przez jednego z najbardziej uznanych polskich szefów kuchni – Roberta Skubisza. Kuchnia polska z regionalnych składników, z warzywami, ziołami i owocami z własnego ogródka pozwoli przypomnieć sobie wczasy na wsi. Do tego niezwykły wybór trunków – polskich win i cydrów serwowanych przez sommeliera.

Tomasz Barański

Dyrektor

Pałac Mała Wieś Sp. z o.o. S.k.

05-622 Belsk Duży, Mała Wieś 40

+48 48 332 26 70, +48 782 40 40 40

biuro@palacmalawies.pl

www.palacmalawies.pl