Patron Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do obiektu hotelarskiego PATRON usytuowanego w zielonej dzielnicy Warszawy, zaledwie 15 km od centrum miasta. Hotel rozpoczął działalność jako samodzielny obiekt w grudniu 1978 r. w Warszawie-Międzylesiu, na terenach Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. Od 2002 r. pod nowym Zarządem i nazwą „PATRON”, poddawany stałej modernizacji, jest dostępny dla szerokiego grona gości krajowych i zagranicznych. Usytuowanie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z dala od wielkomiejskiego zgiełku stwarza dogodne warunki do pracy, nauki i wypoczynku.

Do dyspozycji gości oddajemy 220 pokoi 1, 2, 3-osobowych oraz dwie sale szkoleniowe wyposażone w profesjonalny sprzęt. Goście mogą korzystać z baru kawowego oraz restauracji Patron, która na życzenie klientów urządza również przyjęcia okolicznościowe i imprezy plenerowe przy ognisku.

Zapraszamy firmy do organizowania szkoleń, sympozjów i konferencji oraz turystów indywidualnych i grupy. Szczególnie serdecznie zapraszamy grupy szkolne, dla których posiadamy specjalną ofertę.

Piotr Frelek

Prezes Zarządu

PATRON Sp. z o.o.

04-730 Warszawa, Al. Dzieci Polskich 20

+48 815 24 51

rezerwacje@patron.waw.pl

www.patron.waw.pl