BLOGERZY RUSZAJĄ NA TURYSTYCZNE SZLAKI MAZOWSZA

Na podstawie porozumienia o współpracy pomiędzy Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną a Samorządem Województwa Mazowieckiego, w ramach realizacji kampanii promocyjnej „Odpocznij na Mazowszu”, MROT odpowiada za organizację i obsługę wizyt studyjnych dla blogerów turystycznych. Celem projektu jest promocja obiektów i atrakcji turystycznych Mazowsza, w tym w szczególności członków MROT. Blogerzy już w najbliższych dniach wyruszą na szlaki!

Do współpracy zaproszono:

Zbieraj Się

Magda i Jacek, autorzy bloga Zbieraj się wraz z dwoma córkami podróżują po Polsce i po świecie. W każdym miejscu starają się odnaleźć ciekawe, często zapomniane historie. Udowadniają, że pojawienie się dzieci to nie koniec podróży i realizacji pasji. Ich blog to inspiracja do jak najczęstszego przebywania z dziećmi na łonie przyrody oraz źródło gotowych planów i praktycznych porad dotyczących rodzinnych wycieczek.

IG: https://www.instagram.com/zbierajsie/
FB: https://www.facebook.com/zbierajsiePL/
BLOG: https://zbierajsie.pl/

Szpilki W Plecaku

Pilotka egzotycznych wycieczek, która najlepiej czuje się wśród prostych ludzi i dzikiej natury Afryki Równikowej. Z miłości do Afryki stworzyła markę Zebra Store, która oferuje wzorzyste turbany dokładnie takie jakie noszą afrykańskie kobiety. Kocha ludzi, słońce oraz dobre jedzenie. Ewa nie boi się wyzwań i przekraczania własnych granic, co udowodniła w programie telewizyjnym „Wyspa przetrwania”.

IG: https://www.instagram.com/szpilkiwplecaku/
FB: https://www.facebook.com/szpilkiwplecaku/
BLOG: https://szpilkiwplecaku.pl/

Szalone Walizki

Dorota i Jarek udowadniają, że podróżować i spełniać marzenia można w każdym wieku. Zakochani w podróżach, nurkowaniu, fotografii oraz dobrym jedzeniu. Na blogu dzielą się praktycznymi poradami jak podróżować na własną rękę i godzić pracę na pełen etat z zajawką podróżniczą.

IG: https://www.instagram.com/szalonewalizki_pl/
FB: https://www.facebook.com/szalonewalizkipl
BLOG: https://www.szalonewalizki.pl/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCIKYAapZtIars1W2PMz80Dg

Niebawem podamy informacje o wybranych przez nich marszrutach i obiektach, które odwiedzą. Rozglądajcie się uważnie, a może będziecie mieli szczęście i w najbliższych dniach spotkacie ich na turystycznych szlakach Mazowsza.