Kampania Odpocznij na Mazowszu

Jesteśmy partnerem Samorządu Województwa Mazowieckiego przy realizacji kampanii „Odpocznij na Mazowszu” promującej walory turystyczne regionu. W ramach współpracy odpowiadamy za digital marketing, opracowanie przewodnika turystycznego „Odpocznij na Mazowszu”, organizację wizyt studyjnych dla blogerów. Oficjalnym landingpagem kampanii jest prowadzony przez nas serwis turystyczny www.modanamazowsze.pl.


WSPÓŁOPRACA Z BLOGERAMI
W 2020 roku do współpracy promocyjnej w ramach kampanii zaprosiliśmy blogerów „Ready for Boarding”, „Travelover” i „Wędrowne motyle”. Przez całe wakacji w mediach społecznościowych pojawiały się relacje z ich podróży po Mazowszu. Nasi goście wyruszyli min. na Kurpie, odwiedzali parki rozrywki, Kampinoski Park Narodowy uczestniczyli w spływie kajakowych i degustacjach mazowieckiej kuchni.

PRZEWODNIK PO MAZOWSZU
Przewodnik podzielony jest na 9 części wśród których znalazły się propozycje wycieczek jednodniowych, pomysły na pobyty weekendowe, podróże z przygodami, wyprawy tematyczne, coś dla smakoszy, dla miłośników aktywnego wypoczynku, entuzjastów pobytów na łonie przyrody i tych zainteresowanych etnografią. W ostatniej części znajdują się informacje praktyczne (m. in. adresy punktów informacji turystycznej i aplikacje mobilne).

MODANAMAZOWSZE.PL
Serwis Moda na Mazowsze to praktyczny przewodnik po Mazowszu i Warszawie, który inspiruje i informuje. Skierowany jest do osób aktywnych, ciekawych świata i szukających odpoczynku od codziennego pędu. Dostarcza gotowe przepisy na fascynujące wyprawy po regionie, zarówno dla osób wybierających aktywny wypoczynek jak i rodzin zainteresowanych historią Mazowsza lub kuchnią regionalną. Magazyn dostarcza również rzetelnych i praktycznych informacji na temat wydarzeń kulturalnych. Jest niezastąpiony przy planowaniu weekendowego wypadu za miasto.