GĄSIORY TURYSTYKI KU PAMIĘCI ADAMA

Dokładnie rok temu wiadomość o niespodziewanym odejściu Adama Gąsiora zmroziła całą branżę. Nie chcieliśmy uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. A jednak…

Rok później. Zespół Waszej Turystyki kontynuuje Jego projekty – portal WaszaTurystyka.pl, Forum Promocji Turystycznej czy Galę Waszej Turystyki, podczas której wyróżnianych jest 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej branży turystycznej i organizowana jest aukcja charytatywna.

Redakcja Waszej Turystyki chciałaby jednak w szczególny sposób upamiętnić Jego osobę i to jaki był. A wszyscy dobrze pamiętają, że był dobrym duchem całej turystycznej społeczności.

Niezrealizowanym marzeniem Adama, było większe zaangażowanie młodych ludzi w branżę turystyczną. Cenił ich otwartość, nowatorskie pomysły i entuzjazm. Chciał poszukiwać i odkrywać potencjał młodych ludzi oraz zachęcać ich do większej aktywności. Nagroda Jego imienia pozwoli nie tylko upamiętnić Go, ale przede wszystkim zrealizować Jego wielkie życzenie.

Pomysł Adama został przekuty w rzeczywistość i powstał konkurs na nagrody imienia Adama Gąsiora – Gąsiory Turystyki.

Celem Gąsiorów Turystyki jest wyszukanie talentów polskiej branży turystycznej. Osób, które pomimo młodego wieku, odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą branżą turystyczną (biura podroży, hotele, eventy, branża lotnicza).

Nagroda przyznawana będzie w trzech kategoriach: Nadzieja Turystyki, Młody Lider Turystyki oraz Turystyczne Odkrycie Roku.

Dla kogo jest ten konkurs? Dla osób pełnoletnich pracujących w szeroko pojętej branży turystycznej. Redakcja Waszej Turystyki czeka na zgłoszenia. Szczegóły konkursu można znaleźć TUTAJ

Źródło, grafika i zdjęcie: www.WaszaTurystyka.pl