MAZOWSZE NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W SZCZECINIE

Zapraszamy w dniach 13-14 maja na Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą 2023 na Wałach Chrobrego w Szczecinie.

Na ekspozycję Mazowsza przygotowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego będą składały się prezentacje i aktywności Samorządu Województwa Mazowieckiego, Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Koko Kamper, Lokalnej Organizacji Turystycznej 3 Rzeki, Lokalnej Organizacji Turystycznej Tygiel Doliny Bugu, Muzeum Niepodległości w Warszawie, Muzeum Warszawy i Ogólnopolskiej Spółdzielni Turystycznej Gromada.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Mazowsza, na którym będzie można zapoznać się z atrakcjami regionu, najnowszymi ofertami turystycznymi, otrzymać odpowiedzi na pytania o najciekawsze destynacje, otrzymać bezpłatne mapy i przewodniki oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz w degustacjach potraw regionalnych z mazowieckiego Podlasia.

Strefa Targów Turystycznych Market Tour na Wałach Chrobrego w Szczecinie dostępna będzie dla zwiedzających w sobotę 13 maja w godz. 11:00-18:00 oraz w niedzielę 14 maja w godz. 11:00- 18:00.

Mazowsze – Serce Polski zaprasza!

Zdjęcie: PiknikNadOdra.pl