PROFESJONALIZACJA USŁUG TURYSTYCZNYCH NA OBSZARACH WIEJSKICH

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczna, Dolnośląską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zaprasza na ogólnopolską konferencję online pn. „Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”. Wydarzenie dedykowane jest w szczególności osobom pracującym w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej, przedstawicielom samorządów, LGD, Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz branży turystycznej.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia w godzinach 10:00 – 16:00. Wydarzenie będzie transmitowane online za pośrednictwem platformy streamingowej Clickmeeting. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja na wydarzenie, możliwa za pomocą formularza dostępnego pod tym adresem https://wot.clickmeeting.com/profesjonalizacja-uslug-turystycznych/register.

Chęć udziału można zgłaszać do 25 kwietnia. Limit osób mogących śledzić konferencję na żywo jest ograniczony. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres mailowy zostanie przesłany link do transmisji. Do udziału w konferencji niezbędne jest komputer lub telefon z dostępem do Internetu. Podczas wydarzenia nie będzie rejestrowany wizerunek ani głos uczestników wydarzenia, będzie jednak możliwa interakcja w czasie rzeczywistym w prelegentami za pomocą czatu tekstowego.

Program konferencji

W ramach konferencji odbędą się 4 wystąpienia zaproszonych ekspertów:

– Michał Roman: Racjonalizacja kosztów w prowadzeniu biznesu turystycznego w kontekście kryzysu wywołanego pandemią COVID-19
– Krzysztof Zieliński: Customizacja i targetowanie oferty turystycznej na przykładzie turystyki kulinarnej
– Cezary Molski: Rozwój oferty spa & wellness w obiektach noclegowych – sprawdzone pomysły na biznes na wsi
– Małgorzata Dąbrowska: Rozwój oferty turystycznej i budowaniu marki w oparciu o sieciowanie

Ponadto zaplanowano 2 panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i przedstawicieli Regionalnych Organizacji Turystycznych na temat zmian w turystyce na obszarach wiejskich od 2019 roku konferencji i wykorzystywaniu nowych trendów w promocji turystyki wiejskiej do rozwoju turystycznego całego regionu.

Konferencję poprowadzi Hubert Gonera z firmy Landbrand.

Odwiedź portal KSOW: http://ksow.pl i zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Źródło: Wielkopolska Organizacja Turystyczna  /  Zdjęcie: Wiatrak-koźlak w Osiecznej, fot. Marek Jankowski