SUKCES PROMOCYJNY MROT PODCZAS OTWARCIA CENTRUM FOLKLORU POLSKIEGO KAROLIN

Podczas weekendu 4-5 września br. kamper „Moda na Mazowszu” będący jedną z atrakcji otwarcia Centrum Folkloru Polskiego Karolin odwiedziło ponad 2.000 zwiedzających. To wielki sukces promocji mazowieckiej turystyki – 5-osobowa ekipa MROT od rana do wieczora odpowiadała na pytania dotyczące atrakcji turystycznych regionu a przygotowane na wydarzenie oferty członków MROT, wydawnictwa, przewodniki i mapy rozeszły się praktycznie w całości.

Przez dwa dni wydarzenie obsługiwała 5-osobowa ekipa informatorów MROT. Praktycznie cały czas udzielali oni odpowiedzi na wiele pytań zwiedzających. Główne wątki zainteresowania dotyczyły doradzenia, gdzie wybrać się na Mazowsze z dziećmi, gdzie z rodziną oraz wskazanie najciekawszych szlaków rowerowych, które w tym roku cieszą się wyjątkową popularnością.

Podczas wydarzenia dostępne były oferty członków MROT, wydawnictwa informacyjne, przewodniki po szlakach turystycznych: Książąt Mazowieckich, Chopinowskim, Bitwy Warszawskiej 1920 roku i Mazowsze na filmowo, przewodnik Odpocznij na Mazowszu oraz mapy szlaków rowerowych My Way i mapa przeglądowa atrakcji turystycznych Mazowsza.

Największym zainteresowaniem cieszyły się mapy oraz przewodniki po szlakach turystycznych. Oceniamy, że kamper „Moda na Mazowsze” przez 2 dni imprezy odwiedziło ponad 2.000 osób zainteresowanych wypoczynkiem w regionie.