SZKOLENIE AGROTURYSTYKA NA NOWO

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Warszawie w ramach pełnienia funkcji jednostki centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich organizuje dwudniowe szkolenia on-line pt. AGROTURYSTYKA NA NOWO.

Szkolenia są adresowane do przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, ośrodków doradztwa rolniczego oraz przedstawicieli, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, podmiotów świadczących tego typu usługi, którzy: chcą rozwijać swoje kompetencje oraz skutecznie komunikować i promować swoją działalność za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz efektywnie budować sieć współpracy. Podczas szkolenia uczestnicy będą poznawać nowinki marketingu w sieci, nowoczesne kanały dotarcia do klientów oraz tajniki działania algorytmów, poznają oczekiwania i potrzeby dzisiejszych gości gospodarstw agroturystycznych.

W programie szkolenia m.in.:
• Wyniki badania „Agroturystyka na nowo”, wnioski z badania dla organizacji i gospodarstw — jakie obserwujemy trendy w rozwoju agroturystki, jakie są oczekiwania dzisiejszych klientów.
• Marketing czyli co? Podstawy budowania marki gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
• Jak media społecznościowe zmieniły klienta? Nowoczesna komunikacja i kanały dotarcia do klienta gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
• Jak działa algorytm? Podstawy mediów społecznościowych i budowania relacji sieciowych z innymi gospodarstwami oraz produktami agroturystycznymi.
• Jakie możliwości współpracy sieciowej oraz jakie możliwości sprzedażowe daje Facebook, Instagram i YouTube? Pomysły i rozwiązania.

Program szkolenia oraz terminy różnią się w zależności od grupy uczestników:
• szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej;
• szkolenie dla osób pracujących w organizacjach i instytucjach wspierających rozwój agroturystyki.

Szkolenie poprowadzą:
• Barbara Jurga – badaczka rynku, marketerka, przedsiębiorczyni. Twórczyni kursów online z zakresu marketingu oraz budowania marki.
• Barbara Zajączkowska — antropolożka, badaczka rynku specjalizująca się w zarządzaniu wiedzą o konsumencie, ekspertka badań terenowych.
Szkolenie będzie trwało dwa dni (łącznie ok. 9 godzin zegarowych z przerwami, rozpoczęcie szkolenia każdego dnia o godz. 9.30).
W każdym szkoleniu weźmie udział co najmniej 20 uczestników. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe.

Szkolenia odbędą się on-line, na platformie internetowej Zoom lub Microsoft Teams. Do przystąpienia do szkolenia niezbędny jest komputer (z kamerką i mikrofonem) z dostępem do Internetu lub inne urządzenie np. smartfon.
Do wyboru Państwa dostępne są łącznie 4 terminy:
1. 8-9 listopada 2021 r. (poniedziałek – wtorek) — szkolenie dla organizacji.
2. 16-17 listopada 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej.
3. 23-24 listopada 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla organizacji.
4. 30 listopada – 1 grudnia 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej.
Szkolenia rozpoczynają się o godz. 9:30. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wraz z programem, po dokonaniu rejestracji.
Zgłoszenia przyjmowane są tylko za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://ksow.pl/szkolenie-agroturystyka-na-nowo

Więcej informacji uzyskać można pod numerami telefonów: 22 274 2338 / 22 274 2337
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warunkiem niezbędnym udziału w szkoleniu jest akceptacja Informacji o zasadach uczestnictwa w szkoleniu: https://ksow.pl/files/portal/sv/Informacja_o_zasadach.pdf

Uwaga!
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej w terminie 5 dni przed dniem rozpoczęcia każdego szkolenia.

Zdjęcie: archiwum MROT