Młyn Gąsiorowo

Gospoda na wsi, która słynie z regionalnego jadła. Klimatyczne mury dawnego młyna, w których odbywają się wyjątkowe zaślubiny. Chata Biesiadna pełna autentycznych, ludowych dekoracji, której sercem jest prawdziwy piec chlebowy – idealny budynek do organizacji wszelkich imprez. Gdy do tego dołączymy Dom Gościnny z wygodnymi pokojami, mamy cudne, sielskie miejsce do odpoczynku, zabawy, ładowania akumulatorów.
Młyn Gąsiorowo to dawna zagroda młynarska z drugiej połowy XIX w., która dzięki pasji i zaangażowaniu gospodarzy, jest cały czas odbudowywana, rozbudowywana i dostosowywana do potrzeb współczesnej turystyki, promowania tradycji Mazowsza i idei SLOW. Tutaj możecie przyjechać na słodkie nicnierobienie, ale też na warsztaty kuchni dawnej, rękodzielnictwa czy rekreacji wśród mazowieckich łąk, pól i lasów.
Młyn Gasiorowo słynie z wyjątkowej kuchni. Tutejsze policzki wołowe, przecieraki, pasztet mazowiecki czy rejbak zyskały już sławę i uznanie oraz kilka ważnych, kulinarnych nagród.
Na smakoszy czekają również domowej roboty konfitury, chleb na zakwasie, omasta z gęsiny i mnóstwo innych swojskich frykasów.

Młyn Gąsiorowo
Gąsiorowo 25,
06-150 Świercze
biuro@mlyn-gasiorowo.pl
tel. 514 614 714
www.mlyn-gasiorowo.pl

Cena oferty: 35-150 zł, zależnie od liczby świadczeń