SP Sp. z o.o. (Story Planet Go)

Aplikacja StoryPlanetGo to wybawienie dla każdego, kto chociaż raz stanął przed dylematem, gdzie pójść i co zwiedzić w wolnym czasie.

To cyfrowy przewodnik, który oprowadzi Cię po miejscach wartych zobaczenia, zebranych w formie gotowych wycieczek przygotowanych przez profesjonalnych autorów. To narzędzie, które umożliwi Ci łatwe i szybkie skonstruowanie własnej trasy w oparciu o punkty zebrane w bazie StoryPlanetGo oraz umożliwi Ci dodanie dowolnego miejsca, które opiszesz samodzielnie lub skorzystasz ze sztucznej inteligencji w postaci ChataGPT! Kiedy wybierzesz cel, mapa poprowadzi Cię z punktu A do punktu Z, głos w słuchawce opowie o miejscu, do którego zmierzasz a po dotarciu aplikacja zaproponuje wykonanie zadania, które wedle uznania możesz przyjąć lub odrzucić.

Przewodniku, dołącz do nas, umieść swoje wycieczki w aplikacji i zarabiaj na każdej sprzedaży. Prosty w użyciu panel www w parę minut pozwoli Ci utworzyć i opublikować wycieczkę. Aby zarabiać do końca świata na stworzonych przez siebie trasach, wystarczy mieć pomysł, ciekawy opis, autorskie zdjęcia i odrobinę chęci. Zresztą, żaden tekst nie odda tego jak przydatne jest StoryPlanetGo. Pobierz ją teraz i zwiedzaj świat jak chcesz i kiedy chcesz.

Tomasz Cisek
Prezes Zarządu

SP Sp. z o.o. (Story Planet Go)
02-904 Warszawa, ul. Bernardyńska 16A/15
15-540 Białystok, ul. Żurawia 71
tomek@storyplanetgo.com
+48 602 525 924
www.storyplanetgo.pl