Farma Iluzji Sp. z o.o.

Farma Iluzji to miejsce stworzone do rodzinnego wypoczynku. Na ponad sześciu hektarach urokliwego terenu umieściliśmy kilkadziesiąt różnorodnych atrakcji. Od edukacyjnych, związanych z tematem parku po czysto rozrywkowe, takie jak kolejki i karuzele.

Najbardziej rozpoznawalną atrakcją jest unoszona na balonach krzywa chata, która dostarcza nie lada wrażeń. Ale obiekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni to Kopalnia Złota, w której zgłębia się tajemnice zaginionych w latach sześćdziesiątych górników. Do podziemnych korytarzy zjeżdża się prawdziwą windą i jest to dopiero początek przygody z lekkim dreszczykiem.

Farma Iluzji to nie tylko rozrywka, ale także relaks i wypoczynek. Plaża, czynne latem baseny ze zjeżdżalniami, miejsca piknikowe z ogniskami, na których można sobie przyrządzić własny posiłek są integralnymi strefami parku. To wszystko sprawia, że większość naszych gości spędza na Farmie cały dzień.

Ofertę parku uzupełniają występy najlepszych polskich iluzjonistów oraz inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Dostępna jest także rozbudowana gastronomia.

Tomasz Wielemborek

Prezes Zarządu

Farma Iluzji Sp. z o.o. Park Edukacji i Rozrywki

08-455 Trojanów, Mościska 9

+48 22 812 57 18

info@farmailuzji.pl

www.farmailuzji.pl