Fundacja na Rzecz Rozwoju Turystyki Aktywnej

Fundacja na Rzecz Promocji Turystyki Aktywnej została powołana do życia przez Agencję eventową Everal. Nasza Fundacja, jako podstawowe cele statutowe stawia sobie pracę związane z rozwojem i promocją przeróżnych form turystyki aktywnej w tym turystyki kwalifikowanej, głównie na terenie województwa mazowieckiego. Naszym ulubionymi kierunkami są lasy i woda.

Zależy nam na aktywizacji osób wykluczonych z wszelkich form uprawiania sportu, rekreacji czy wypoczynku na świeżym powietrzu, które to staramy się zaangażować w prowadzone przez nas projekty.

Dążymy do promocji aktywnego wypoczynku pośród grupami młodzieży, osobami dorosłymi oraz seniorami. Poprzez aktywny udział naszej Fundacji w Akcje ekologiczne wspieramy i włączamy się w rozwój takich wydarzeń jak Akcja Czysta Wkra, Spływ na Byle Czym czy wydarzenia CSR związane z sadzeniem lasów i ochroną zwierząt.

W ramach prowadzonych projektów, systematycznie współpracujemy z podmiotami reprezentującymi biznes na terenie województwa mazowieckiego, Urzędem Marszałkowskim czy Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną.

Gorąco zapraszamy do współpracy oraz wsparcia naszych działań.

Piotr Dutkiewicz
Prezes Fundacji

Fundacja na Rzecz Promocji Turystyki Aktywnej
03-680 Warszawa, Szmaragdowa 14
+48 600 011 773
kontakt@fundaja.turystyka.pl
www.fundacja.turystyka.pl
www.facebook.com/zyjaktywnie