Furnel Travel International

Furnel Travel International to jeden z najbardziej doświadczonych tour operatorów turystyki przyjazdowej, działający na rynku od 1989 r. Cieszymy się, że możemy wykorzystać naszą wiedzę do współtworzenia niezapomnianych wspomnień turystów zagranicznych odwiedzających Polskę w celach wypoczynkowych lub biznesowych, a także pomagając im odkrywać liczne atrakcje naszego kraju.

Staramy się przekonywać naszych partnerów do promowania tras wykraczających poza główne miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, aby popularyzować szlaki prezentujące polską przyrodę, historię, kulturę i folklor.

Jesteśmy przekonani, iż kluczem do sukcesu jest kreatywność połączona z precyzyjnym planowaniem i wykonaniem. Dlatego nasz ponad 50-osobowy zespół realizuje każdy projekt z najwyższą starannością i dbałością o każdy aspekt przedsięwzięcia, korzystając z profesjonalizmu i wysokiej jakości usług lokalnych i dostawców jak hotele, restauracje, transport, przewodnicy.

Działamy też w zakresie turystyki wyjazdowej i edukacyjnej, oferując zagraniczne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych oraz kompleksowe usługi przy obsłudze podróży służbowych.

Tadeusz Milik

Prezes Zarządu

Furnel Travel International

00-367 Warszawa, ul. Kopernika 3

+48 22 244 99 00

furnel@furnel.pl

www.furnel.pl