PAWEŁ KĘPCZYŃSKI PAŁAC DOMANIOWSKI

Pałac Domaniowski Resort & Conference **** to gruntownie odnowiony dworek w Konarach, który jest jednym z najcenniejszych zabytków południowego Mazowsza. Atrakcyjności dodaje mu piękno przyrody dorzecza rzeki Radomki oraz leżący tuż obok największy zbiornik wodny w okolicy – Zalew Domaniowski.

Pałac Domaniowski obsługuje gości hotelowych a Restauracja Domaniowska serwuje doskonałe dania kuchni polskiej i europejskiej. W ofercie posiadamy także bogato wyposażone zaplecze konferencyjne oraz salę weselną dla 160 osób, a w połączeniu z elegancką halą namiotową nawet do 500 osób. Naszą specjalnością są śluby w plenerze.

Pałac Domaniowski jest doskonałym miejscem na organizację każdego rodzaju imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, jak i weekendowych pobytów dla dwojga. Do dyspozycji gości oddajemy strefę wellness, fitness a dzięki szerokiej gamie zabiegów kosmetycznych pomożemy zadbać o harmonię ciała i ducha.

Dzięki doświadczonej i miłej obsłudze, każda chwila spędzona w naszych gościnnych progach na długo pozostanie w pamięci.

Paweł Kępczyński

Właściciel

Paweł Kępczyński Pałac Domaniowski

26-432 Wieniawa, Konary 8

+48 48 326 00 13

recepcja@palacdomaniowski.pl

www.palacdomaniowski.pl