Poland Trip Sp. z o.o.

Poland Trip Sp. z o.o. jest organizatorem turystyki przyjazdowej zarządzanym przez Yang Liu – człowieka z pasją i wizją rozwoju współpracy polsko-chińskiej w dziedzinie wymiany kulturowej, edukacyjnej, turystycznej obu krajów oraz promocji polskich produktów w Chinach. Głównym odbiorcą oferty biura są turyści z Chin zainteresowani kilkudniowymi pobytami w Polsce.

Biuro specjalizuje się w imprezach city-tour oraz pobytach edukacyjnych dzieci i młodzieży z Chin. W ofercie można znaleźć m.in. warsztaty artystyczne, wydarzenia kulturalne, wypoczynek w atrakcyjnych miejscach. Poland Trip współpracuje z tour operatorami w Polsce i w Chinach, co daje duży potencjał w zakresie kreowania zróżnicowanej oferty, również „szytej na miarę”, uwzględniającej indywidualne oczekiwania klientów.

Poland Trip organizuje i obsługuje podróże indywidualne i grupowe, wyprawy rodzinne w małych grupach oraz wyjazdy motywacyjne i integracyjne. Realizuje imprezy turystyczne zarówno dla klientów zagranicznych, jak i cudzoziemców mieszkających w Polsce poszukujących ciekawych miejsc do spędzenia wolnego czasu.

Liu Yang

Prezes Zarządu

Poland Trip Sp. z o.o.

02-652 Warszawa, ul. Magazynowa 9/U10

+48 532 760 853

info@polandtrip.pl

www.polandtrip.pl