Wiesław Gowin Gospodarstwo Rolne Dwórzno (Winnica Dwórzno)

Winnica Dwórzno nazywana „Mazowiecką Toskanią”, to największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju. Produkujemy tutaj wina gronowe oraz owocowe, korzystając z tradycyjnych metod winiarskich. Przykładamy szczególną wagę, aby nie zatracić tego, co oferuje nam natura. Dlatego wina produkowane są w pełni naturalnymi sposobami, przy użyciu nowoczesnej technologii.

Wieś Dwórzno, położona zaledwie 40 km od Warszawy, jest miejscem czystym ekologicznie. Otulona lasami i granicząca z jeziorem miejscowość to wododział naturalnie oczyszczający się od tysiącleci. Dzięki tym wspaniałym warunkom i odpowiedniej glebie Winnica Dwórzno może pochwalić się produkcją doskonałej jakości wina, jednocześnie stanowi atrakcyjny cel podróży dla miłośników enoturystyki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Winnicy Dwórzno oraz spróbowania produkowanych przez nas trunków. Wierzymy, że uda nam się udowodnić światu, że polskie wino może zachwycić nawet najbardziej wymagających smakoszy i sommelierów.

Oferujemy unikalny program zwiedzania winnicy oraz naszej przetwórni połączony z degustacją. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane.

Wiktor & Oskar Gowin

Właściciele Winnicy Dwórzno

Wiesław Gowin Gospodarstwo Rolne Dwórzno

96-320 Dwórzno, ul. Spokojna 47

+48 605 302 031, +48 609 509 333

kontakt@dworzno.pl

www.winnica.dworzno.pl